KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15502031
nr 1550 2031
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Nordafrikansk man, Signerad, daterad 1931. Blandteknik, 58x43 cm, yttermått inklusive ram: 76x59 cm
Utrop:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:33:32
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja